Logo Alliance Française

1/ Potwierdź swoją znajomość języka francuskiego

Chcesz pracować we Francji lub w kraju francuskojęzycznym? Posiadanie certyfikatu potwierdzającego Twój poziom znajomości języka francuskiego będzie dodatkowym atutem w Twoim CV! Przyznanie dyplomu przez francuskie Ministerstwo Edukacji Narodowej potwierdza Twoje kompetencje w językowe. Nasze programy nauczania opierają się na uznanym na całym świecie Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego (CEFR). Z dyplomem DELF/DALF zwiększasz swoje szanse!

2/ Studiowanie we Francji bez stresu

Wszystkie nasze kursy odpowiadają wymogom Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR), aby zapewnić stały postęp w nauce. Znajomość francuskiego sprzyja mobilności studentów. Wiekszość francuskich uczelni wyższych wymaga od zagranicznych studentów poświadczenia znajomości języka w postaci dylpomu DELF lub DALF.

3/ Poszerzaj swoje horyzonty

Poszerzyć swoje horyzonty ucząc się języka obcego.
Francuski nie ogranicza się tylko do Francji, ale pozwala na porozumiewanie się również w wielu innych krajach na świecie.
Nauka języka francuskiego pozwoli ci odkryć nowe kultury, zarówno w Europie jak i na innych kontynentach takich jak Ameryka Północna czy Afryka. Ucząc się francuskiego, wyjdziesz silniejszy ze swojej podbojów i podróży dookoła świata!

4/ Kultura frankofońska, zaledwie rzut kamieniem od domu

Alliance Francaise to nie tylko stowarzyszenie, którego celem jest nauczanie języka francuskiego, ale także organizowanie działań kulturalnych. Projekcje filmowe, wystawy, koncerty, spektakle czy też warsztaty, stwarzają Ci wiele możliwości na poznanie języka i odkrywanie kultury francuskojęzycznego świata.

5/ Podróżowanie po krajach francuskojęzycznych

Do 2050 r. ponad 500 milionów ludzi na świecie będzie mówić po francusku.
Znajomość tego języka będzie atutem w podróżowaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej na całym świecie!

Bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami